opony Kraków
PROSTOWANIE FELG

W naszym zakładzie istnieje możliwość naprawy felg aluminiowych i stalowych. Również na poczekaniu.
Posiadamy wykwalifikowany personel odpowiedzialny za naprawę i prostowanie felg.
Na miejscu fachowo wyposażony serwis oponiarski.

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby usługi wykonywane były profesjonalnie. Serdecznie zapraszamy na prostowane felg Kraków jak i również wszystkie inne miasta zainteresowane naszą ofertą. Zapewniamy najwyższej jakości obsługę z wykwalifikowaną kadrą, która doskonale zna się na swojej pracy. Felgi to element podwozia samochodu, obręcz, na którą nakłada się oponę.

Dokładnym zadaniem felgi jest wentylowanie elementów układu hamulcowego i nasi pracownicy wiedząc o tym, doskonale doradzają najlepsze 
jakościowo felgi, które spełnią swoje zadanie i tym samym prostują się w w sposób nienaganny. Profesjonalizm, nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie pozwalają nam na naprawę felg o różnych uszkodzeniach oraz wielkościach.

Felgi, które są naprawiane przez naszą firmę idealnie nadają się do dalszego użytkowania. Przywracamy je do stanu pierwotnego w sposób profesjonalny i rzeczowy. U nas nie ma możliwości niepowodzenia, a pracownicy dają z siebie wszystko, aby klient wyszedł z naszego serwisu zadowolony i usatysfakcjonowany.

Trans Gum oszacowuje skalę nierówności oraz miejsca, w których nastąpiło wykrzywienie i następnie przechodzi do prostowania, które jest wykonywane przez specjalistyczne i najnowocześniejsze urządzenia. Nasi pracownicy to serwisanci z wieloletnim doświadczeniem w pracy w serwisach samochodowych, dlatego dajemy gwarancję na jakość wykonanych usług. Swoim zaangażowaniem, profesjonalnym podejściem do klienta, doświadczeniem i nowoczesną technologią, która wciąż nam towarzyszy i się rozwija jesteśmy firmą godną polecenia.


Zapraszamy

ul. Prandoty 6-8 , Kraków  tel. 124107622, 695451153

al. Bora-Komorowskiego 43, Kraków  tel. 124119285, 695451151

ul. Bratysławska 1, Kraków tel. 126327363, 695451156

tanie opony Kraków klimatyzacja samochodowa tanie opony wulkanizacja klimatyzatory dachowe opony kraków