opony Kraków
OPONY

Prowadzimy sprzedaż, wymianę i naprawę ogumienia do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, sprzętu budowlanego i rolniczego.


Internetowe ceny oponW ofercie posiadamy opony renomowanych firm, między innymi:

  • opony marki Michelin
  • opony marki Kleber
  • opony marki BFGoodrich
  • opony marki Pirelli
  • opony Dębica
  • opony Kormoran itp.
Tanie opony tylko u nas. Na stanie posiadamy stale kilka tysięcy opon. Naprawy i obsługę wykonuje doświadczony i wykwalifikowany personel.

Na miejscu przechowalnia opon.

Firma Trans Gum przede wszystkim profesjonalnie i z zaangażowaniem dostarcza produkty klientom. To czym możemy się poszczycić to świetnej jakości opony Kraków - miasto gdzie prowadzimy naszą działalność. Dajemy gwarancję i zapewniamy profesjonalną obsługę, która doskonale zna się na pracy, którą wykonuje. Oferta jest ciekawa i interesująca – tanie opony Kraków od najbardziej renomowanych firm. Nasze ceny są konkurencyjne, a opony niezawodne na lata.

Firma zajmuje się doradztwem i pomocą przy wyborze odpowiedniego ogumienia, a miasto w którym działamy to KrakówOpony, które polecamy są najlepsze i dostarczają wiele satysfakcji z jazdy samochodem. W serwisie mamy kompleks usług, a fachowcy starannie i z wielką precyzją spełniają oczekiwania klientów.

Dodatkowym atutem jest przechowalnia opon, która doskonale spełnia swoją rolę. U nas wykonanie usługi jest najlepsze, najszybsze i najtańsze. Tanie opony Kraków plus wykwalifikowana kadra i satysfakcjonująca jakość to nasz atut. Opona to zewnętrzna część koła, która jest nakładana na obręcz i wypełniana powietrzem. Zapewnia amortyzację pojazdu, kontaktuje się z podłożem, zapewnia hamowanie i umożliwia skręt, dlatego też jej jakość musi być najlepsza co sprawi, że będziemy czuli się bezpiecznie. Nasza kadra służy pomocą w zakresie wyboru najodpowiedniejszej opony dostosowanej do danego modelu samochodu oraz starannie i z pełnym zaangażowaniem wykonuje wszystkie usługi.

Firma dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni i wciąż do nas wracali. 
tanie opony Kraków klimatyzacja samochodowa tanie opony wulkanizacja klimatyzatory dachowe opony kraków